LiveZilla Live Chat Software
۲ تیر , ۱۳۹۵
ارسال پیامک از روی نقشه آنلاین گوگل

ارسال پیامک از روی نقشه آنلاین گوگل

ارسال پیامک از روی نقشه بر پایه ی ارسال کد پستی و منطقه ای می باشد ، با این تفاوت که در این روش جهت سهولت کار کاربران ، مناطق مورد نظر از روی نقشه ی آنلاین گوگل انتخاب می گردد . به عبارتی کد پستی مناطق شهرها به صورت دسته بندی شده بر روی نقشه قرار گرفته و پس از انتخاب هر پارت تعداد شماره های همراه اول و ایرانسل آن منطقه به نمایش در می آید و کاربر می تواند متن خود را برای همه و یا تعدادی از آن ها ارسال نماید .
۱۰ دی , ۱۳۹۴
e namad

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی ، تهران اس ام اس هم اکنون مفتخر است پس از ارائه خدمات مختلف به مشتریان محترم خود و کسب رضایت و اطمینان آن ها ، قادر به کسب و دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شود .
۵ دی , ۱۳۹۳
ارسال پیامک از دکل BTS ایرانسل

ارسال پیامک از دکل BTS ایرانسل

با کمک ارسال پیامک از دکل BTS ایرانسل کاربران می توانند به منطقه ای در شعاع ۴ کیلومتر اطراف یک دکل ایرانسل مورد نظر که توسط خود کاربر انتخاب شده است پیامک انبوه ارسال نمایند . تفاوت این نوع ارسال با ارسال پیامک به کد پستی در عدم ثبات شماره های یک منطقه می باشد . زیرا شماره های تحت پوشش هر دکل ایرانسل شناسایی شده و در لیست شماره های آن دکل قرار می گیرند ، و شماره هایی که پس از مدتی در مناطق اطراف آن دکل فعالیت نداشته باشند از لیست آن حذف می گردند .
۵ دی , ۱۳۹۳
ارسال منطقه ای و کد پستی مشترکین همراه اول

ارسال منطقه ای و کد پستی مشترکین همراه اول

ارسال منطقه ای و کد پستی ، هر دو از طریق کد پستی ثبت شده در سند خطوط همراه انجام می گیرند با این تفاوت که در ارسال پیامک از طریق کد پستی ، منطقه مورد نظر از روی نقشه ی کد پستی ها در سامانه پیامک انتخاب شده و ۵ رقم ابتدایی کد پستی آن منطقه از سوی کاربر جهت ارسال پیامک انتخاب می گردد . اما در ارسال منطقه ای ، مجموعه ای از این کد های پستی ۵ رقمی در کنار هم قرار گرفته اند و منطقه ای وسیع تر را تشکیل می دهند .