LiveZilla Live Chat Software

با تهران اس ام اس آسوده کار کنید

تهران اس ام اس مجموعه ای است که در آن تمامی فعالیت های مرتبط به تبلیغات پیامکی و به طور گسترده تر ، ارسال و دریافت انبوه پیامک انجام می پذیرد مهمترین هدف آن ایجاد شناخت عمومی تبلیغات به روش نوین می باشد این مجموعه طی دو سال فعالیت خود بسیار پویا عمل کرده و همواره در راه رضایت مشتری گام بر داشته است . مجموعه تهران اس ام اس تا کنون به فعالیت ها و اقداماتی نوین در راه تبلیغات به روش پیامک پرداخته که منجربه افزایش بازدهی و کاهش هزینه های تبلیغات گردیده است . امید است آینده این شرکت ، در راه تبلیغات پیامکی نقش روشن تر و گسترده تری از خود به نمایش بگذارد
توانایی انحصاری ارسال و دریافت پیامک به صورت انبوه ، ارائه خدمات نوین در راستای تحقق اهداف شرکت و عموم مشتریان ، ارائه خدمات برتر پیامک و پیشگام بودن در این زمینه ، از مهم ترین مزایای تهران اس ام می باشد .

تهران اس ام اس ، آمیخته ای از تجربه ، تفکر ، تکنولوژی روز


دسترسی سریع به تهران اس ام اس

پاسخ سریع و کوتاه به پرسش های عمومی

1تهران اس ام اس
تهران اس ام اس
2تهران اس ام اس
تهران اس ام اس
3تهران اس ام اس
تهران اس ام اس

چشم انداز

چشم انداز

تهران اس ام اس با تيمي مجرب در زمينه ي پيامک انبوه و تبليغاتي کار خود را از اوايل سال 92 به صورت رسمي اغاز نموده است و در اين مدت زمان کوتاه پيشرفت هاي چشم گيري داشته که نشان از رضايت مشتري و حسن نيت شرکت بوده است هدف اين شرکت خدمت رساني در زمينه ي تبليغات پيامکي به روش نوين مي باشد . و اميدست در اين راه پله هاي ترقي را طي نموده و بتواند رضايت مشتريان خود را به نحو احسن جلب نمايد . تهران اس ام اس در اين زمينه ايده هاي نويني را مطرح و اجرا نموده که خود موجب توسعه وپيشرفت هايي در تبليغات پيامکي از جمله کاهش هزينه هاي تبليغات بوده است .

چرا تهران اس ام اس را انتخاب کنیم ؟

تهران اس ام اس ، پاسخ شما را با 4 ویژگی بارز محصولات پیامکی خود می دهد .

امنیت

امنیت

تهران اس ام اس ، همواره در تلاش بوده که تمامی بسترهای ارتباطی مشتریان امن بوده و در بستر امن از بهترین دیتاسنترهای دنیا ، اطلاعات و حریم مشتریان خود را حفظ کند .
توجیه اقتصادی

توجیه اقتصادی

تهران اس ام اس ، در صرفه جویی هزینه و زمان همیشه یکه تاز بوده و هست ، بی شک کیفیت خدمات و کاهش تعرفه های تهران اس ام اس در مقایسه با سایر شرکت ها ، گواه این ادعاست .
پشتیبانی

پشتیبانی

تهران اس ام اس ، همواره در 365 روز سال و در 7 روز هفته و در 24 ساعت روز همواره پشتیبان شماست ، پشتیبانی تهران اس ام اس یک شعار نیست رضایت مشتریان ما اثبات این ادعاست .
سخت افزار

سخت افزار

تهران اس ام اس ، از قوی ترین سخت افزار واقع در بهترین دیتاسنتر ها ، جهت ترنسفر داده های خود در امن ترین حالت ممکن استفاده می کند .